## | Namn | Armé | Sovsal | Base | Premium |
---|---|---|---|---|---|
1. | Joel Roos | Tyranids | X | ||
2. | Nichlas Granath | Adeptus Mechanicus | X | ||
3. | Kim Söderlund | Iron Hands | X | ||
4. | Dan Sjöström | Drukhari | X | ||
5. | Jakob Ekman | Astra Militarum | X | ||
6. | Daniel Hesselberg | Iron Hands | X | ||
7. | Marc Helmisaari | Chaos Knights/Chaos Space Marines | X | ||
8. | Jon Backlund | Necrons | X | ||
9. | Tim Eerens | Raven Guard | X | ||
10. | Rickard Nilsson | Adeptus Mechanicus | X | X | |
11. | Leif Savander | Chaos Space Marines | X | ||
12. | Simon Ingvarsson | Astra Militarum | X | ||
13. | Niklas Olofsson | Genestealer Cult/Astra Militarum | X | ||
14. | Tim Nordin | Astra Militarum/Iron Hands | X | ||
15. | Magnus Jonasson | Tyranids | |||
16. | Anders Agdahl | Iron Hands | X | ||
17. | Kalle Abrahamsson | Tyranids/Genestealer Cult | X | ||
18. | Andreas Stenberg | Chaos Space Marines | X | ||
19. | Mathias Eliasson | Aeldari | |||
20. | Carl Asplund | Tyranids/Genestealer Cult | |||
21. | Peter Andersson | Adeptus Mechanicus | X | ||
22. | Victor Martinsson | Ultramarines | X | ||
23. | Magnus Österholm | Ultramarines | X | ||
24. | Harry Dittmer | Ultramarines | X | ||
25. | Victor Åström | Chaos Daemons | X | ||
26. | Stefan Paulsson | Thousand Sons/Chaos Daemons/Chaos Knights | X | ||
27. | Andreas Bergsten | Harlequins | X | ||
28. | Peter Lundmark | Tau | X | ||
29. | Jonny Eklund | Thousand Sons/Chaos Daemons | X | ||
30. | Mikael Jonsson | Iron Hands | X | ||
31. | Björn Pilebro | Harlequins/Drukhari | X | ||
32. | Emil Bergmark | Chaos Daemons/Chaos Knights | |||
33. | Johan Vedefors | Imperial Knight/Astra Militarum | X | ||
34. | Andreas Åden | Dark Angels | X | ||
35. | Axel Linder | X | |||
36. | Johan Hall | Genestealer Cult | X | ||
37. | Elias Tomasson | Deathwatch/Imperial Knights | X | ||
38. | Krister Franzén | Crimson Fists | X | ||
39. | Lars-Henrik Snow | Aeldari | X | ||
40. | Johan Berggren | Chaos Space Marines | X | ||
41. | Göran Farm | Astra Militarum/Salamanders | X | ||
42. | Menelik Eriksson | Genestealer Cult/Tyranids | X | ||
43. | Axel Linder | Raven Guard | |||
44. | Anders Nilsson | Orks | X | ||
45. | Andrey Gritsenko | Space Wolves | |||
46. | David Hillström | Ynnari | X | ||
47. | Peter Brandstrup | Chaos Space Marines | |||
48. | Björn Eriksson | X | |||
49. | Tobias Håkansson | Orks | X | ||
50. | Björn Sjöström | Tyranids | X | ||
51. | Björn Eriksson | Orks | |||
52. | Ingvar Viderlund | Adeptus Custodes/Dark Angels | X | ||
53. | Patrik Vållberg | Drukhari/Harlequins | X | ||
54. | Thomas Fordal | Chaos Daemons | |||
55. | Roger Larsson | Aeldari | |||
56. | Andreas Eriksson | Astra Militarum | |||
57. | Tommy Ström | Astra Militarum/Imperial Knights/Black Templar | X | ||
58. | Johan Broman | Iron Hands | |||
59. | Tobias Ström | Orks | X | ||
60. | Tobias Lönnberg | Orks | |||
61. | Linus Karlsson | Iron Hands/Imperial Knights | |||
62. | Patrik Nygren | Tau | X | ||
63. | Niklas Nygren | Orks | X | ||
64. | David Ek | Salamanders | X | ||
65. | Leo Jacobsson | Chaos Space Marines/Chaos Daemons | X | ||
66. | Martin Isdal | Aeldari | X | ||
67. | Jouni Haavisto | Orks | |||
68. | Marko Haatio | Ultramarines | |||
69. | Teemu Juselius | Necrons | |||
70. | Indran Yogaswaran | Imperial Knights/ Astra Militarum/ Blood Angels | |||
71. | Erik Sundell | Ultramarines | X | ||
72. | Simon Häggström | Orks | |||
73. | Mathias Lyngarth | Ultramarines | X | ||
74. | Joakim Landell | Drukhari | X | ||
75. | Isac Öhman | Blood Angel/Imperial Knights | X | ||
76. | Sebastian Bergman | Chaos Knights/Chaos Daemons | X | ||
77. | Robert Lindberg | Ultramarines | X | ||
78. | Niklas Bengtsson | Chaos Daemons/Chaos Knights | X | ||
79. | Kristoffer Wikner | Adeptus Mechanicus | X | ||
80. | Mikael Ek | Ultramarines | X | ||
81. | Johan Vedefors | Imperial Knights/Astra Militarum | |||
82. | Simon Hansen | Death Guard | |||
83. | Tobias Rundström | Imperial Knights/Adeptus Mechanicus | |||
84. | Tobias Wärja | Dark Angels | |||
85. | Robert Gustafsson | Iron Hands | |||
86. | Andreas Salomonsson | Ultramarines | |||
87. | Mattias Englund | : Adeptus Mechanicus/Officio Assassinorum | |||
88. | Rickard Yttergren | Space Marines | |||
89. | Max Dahlberg Sälldin | Astra Militarum | X | ||
90. | Daniel Tanderyd | Necrons | X | ||
91. | Sami Keinänen | Iron Hands | |||
92. | Rasmus Lindberg Erixon | Genestealer Cult/Tyranids | X | ||
93. | Walle El-Hage | White Scars | |||
94. | |||||
95. | David Teterin | Imperial Knights/Adeptus Mechanicus | X | ||
96. | Eric Pettersson | Chaos Daemons/Thousand Sons | X | ||
97. | Tomas Hammarström | Chaos Space Marines/Deathguard/Chaos Knights | X | ||
98. | Andreas Wärja | Orks | X | ||
99. | Kim Berglund | Astra Militarum | X | ||
100. | Andreas Wulffeld | Chaos Knight/Chaos Space Marines | X | ||
101. | David Gallin | Tyranids | X | ||
102. | Morten Pedersen | Ultramarines | |||
103. | Elias Palmarsson | Imperial Knight/Astra Militarum |
Det verkar som att du är ny här. Om du vill vara med, klicka en av följande knappar:
Kommentarer
Warhammer AoS
Malifaux
Guild Ball
Warmachine